Hakkımızda

KurumsalAlüminyum alım satım sektöründe 30 yıllık tecrübesi ile hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmektedir. Piyasa güncel ekonomisi göz önünde bulundurularak en ekonomik ve cazip alüminyum fiyatları ile sektörde öncü firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Talep-arz dengesi doğrultusunda alüminyum sektöründe güvenilir, kaliteli, uygun fiyatlı alüminyum çeşitleri Osmanlı alüminyum firmamızın bünyesinde yer almaktadır.

Neden Osmanlı Alüminyum?

Alüminyum ihtiyacı denildiği zaman kazandığımız güven ve tecrübe il akla gelen ilk firmayız. Bunun nedeni çalışma ilkelerimiz dürüstlük, kaliteli hizmet ve Türkiye’ nin her noktasına ulaşılabilir olma avantajıdır. Alüminyum zengin ürün çeşitliliği ile çözülmesi gereken özel ihtiyaçlarda en kolay ulaşılabilir üründür. Her sektör ve alanlarda kullanımı uygun olan alüminyum ürünlerimiz her kesime cevap verebilecek donanım kapasitesine sahibiz.

Osmanlı alüminyum firmamızı tercih etmeniz için bir önemli sebep de alüminyum sektöründe çağı ve teknolojiyi yakından takip eden bir firma olmamızdır. Her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile alüminyum ürünleri de teknoloji ile orantılı olarak gelişme ve ilerleme kat etmiştir. İhtiyaç dahilinde veya özel istek üzerine binlerce çeşit alüminyum ürünlerimiz firma bünyesinde mevcuttur.