MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0212 224 6756 - 0212 234 0364      

OSM 8337 WALL WASHER DUVAR BOYA

Wall Washer Kasa

Wall Washer serisi, iç ve dış mekanlarda duvar boyama ve çizgisel aydınlatma projelerine ideal çözümler sunar. Armatürler art arda sıralanarak ek yeri belli olmadan istenilen uzunlukta kullanılabilir. Armatürler isteğe göre RGB veya tek renk olarak üretilir. Düşük enerji tüketimi ve çok uzun ömrü sayesinde son derece tasarrufludur.Wall Washer profiller 6100 cm boyunda eloksallı olarak stoklarımızda mevcut olup ayrıca sızdırmaz yanlop ve ayak aparatı mevcuttur.

Led Wall Washer ( Duvar Boyama ) Uygulama Alanları

- Cami Dış Cephe Aydınlatmaları
- Bina Dış Cephe Aydınlatmaları,
- Dış Mekan Geniş Alan Aydınlatmaları
- Köprü Cepheleri Aydınlatması
- Mimari Aydınlatmalar
- Geniş Çaplı Yapılarda Aydınlatma olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Görsel Galerisi

E-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

Bizi Takip Edin:

Hızlı İletişim

Çağrı Merkezi:  0212 224 6756

Adres: Hürriyet mah. Eğitim Sk. No. 38 Kağıthane / İSTANBUL

Kurumsal

Osmanlı alüminyum olarak alüminyuma yeni bir ruh ve aydınlatma sektörüne yeni bir anlayış kattığımızı düşündüğümüz ürünIerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluIuk duyuyoruz.

Aydınlatma profıllerindeki Ana hedefimiz, en kaliteli aydınlatma (led) bileşenlerini bir araya getirmek ve sizlere sunmaktır. Aydınlatmaprofilleri yenilikçi tasarımları ve müşterilerimizin yüksek kaliteyi en uygun fiyatla alabilmesi düşüncesi temelinde hedeflerini belirlemiştir. Sizlere sunduğumuz kalıp ve modeller tasarım ekibimizin özgün tasarımları olup hepsi kullanım alanları dikkate alınarak uzman kadromuzla tasarlanmış ve ölçülendirilmiştir.